Warte Uwagi

Fotolustro – idealna atrakcja na każdą imprezę

Selfie Mirror to nowoczesna atrakcja, która świetnie sprawdza się na imprezach takich jak na przykład ślub czy pierwsza komunia. To wyjątkowe urządzenie, które złożone jest z dużego interaktywnego ekranu otoczonego kolorowymi światłami, umożliwiające wykonywanie fotografii w stylu selfie. Zainstalowane animacje oraz szablony sprawiają, że świetna zabawa z wykorzystaniem fotolustra praktycznie nie ma końca. Najczęściej ma własną drukarkę, dzięki której wykonane zdjęcia można otrzymać na miejscu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na zapisanie ich chociażby na pamięci USB.

POLECAMY: Selfie Mirror Śląsk

Osoby wykonują usługi przy wykorzystaniu Selfie Mirror przeważnie zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią zabawnych gadżetów co powoduje, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Z naszych doświadczeń wynika, że korzystając z magicznego lustra doskonale bawią się zarówno młodsi, jak i nieco starsi uczestnicy przyjęcia. Poza przyjęciami rodzinnymi magiczne lustro idealnie sprawdza się na imprezach integracyjnych, w przedszkolach czy na przyjęciach dla dzieci. Mamy pewność, że Twoi Goście jeszcze przez długi czas będą wspominali zabawę przy Selfie Mirro.

Firma Weselne Atrakcje to jedna z tych w ofercie której znajdą Państwo fotolustro w niespotykanie atrakcyjnej cenie, a ponadto atrakcje takie jak na przykład wytwornicę dymu, urządzenie do puszczania baniek oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. Doświadczona obsługa zapewnia pomoc w trakcie zabawy, dzięki czemu z możliwości jakie daje Selfie Mirro będzie mógł bez problemów skorzystać każdy uczestnik imprezy.

<   Wstecz Dalej   >