Warte Uwagi

Nie zapomnij o tym przed wczasami

Przed wyjazdem na wczasy powinniśmy starannie zaplanować kilka spraw, tak by mieć gwarancję, że podczas samej podróży już nic nie zaskoczy. Właśnie z tego powodu sprawdzamy jakie recenzje ma motel do którego się wybieramy, czy agencja turystyczna jest godna zaufania, a także sporządzamy spis bagażu do zabrania. Zazwyczaj jednak zapominamy o sprawach które zostają w kraju.

O ile z mieszkaniem sprawa jest dość mało skomplikowana, ponieważ wystarczy zamontować dobry system alarmowy połączony z kamerami monitorującymi lub po prostu poprosić osoby z sąsiedztwa o doglądanie, to gorzej jest z autem. Szczególnie gdy na lotnisko podróżujemy własnym środkiem transportu – rodzi się problem z bezpiecznym jego pozostawieniem. Z tego powodu warto wybrać parking strzeżony w pobliżu lotniska oferujący usługi wysokiej jakości.

ZOBACZ KONIECZNIE: Parking lotnisko Katowice – szybko rezerwuj miejsce postojowe w pobliżu lotniska

Co wyróżnia dobry parking niedaleko lotniska?

Zastanówmy się czym może się wyróżniać dobry parking oferujący miejsca postojowe blisko portu lotniczego? Najważniejszy by gwarantował bezpieczeństwo powierzonego pojazdu – bez żadnych wątpliwości jest to sprawa priorytetowa. Właśnie dlatego powinien mieć mocne ogrodzenie, dobrze doświetlony plac z systemem monitoringu i być ochraniany przez 24 godziny na dobę. Na pewno korzystnie jest jeżeli parking będzie posiadał wykupioną polisę ubezpieczeniową w jednej z renomowanych firm ubezpieczeniowych – mimo iż właściciele parkingów bardzo dbają o wysoką jakość usług, to los pisze czasami niezwykle zaskakujące scenariusze.

Wygoda to sprawa tak samo ważna, bo najprawdopodobniej każdy życzyłby sobie żeby podróż miała przyjemny przebieg od samego początku. W tej kwestii istotne są dwie usługi: transport na lotnisko czystym busem oraz przynajmniej niewielka poczekalnia, ponieważ może się zdarzyć, że w sezonie letnim ruch będzie tak duży, że na przewóz z parkingu strzeżonego do terminala będziemy musieli chwilę poczekać.

W branży parkingów strzeżonych znajdujących się w pobliżu lotnisk znajdziemy sporo ofert w bardzo podobnej cenie, dlatego możemy decydować się na te które oferują usługę najwyższej jakości, ponieważ przeważnie cena nie będzie różniła się znacząco od innych. Warto zarezerwować miejsce odpowiednio wcześniej i nie martwić się podczas wakacji o samochód zostawiony w kraju.

<   Wstecz Dalej   >